Součastnost

K dnešnímu dni v  SDH Sadská evidujeme 90 členů. Z toho 39 mužů 27 žen a 24 dětí. Podílíme se na většině kultůrních akcí, které se konají v našem městě.
 Zázemí nám poskytuje rekostruovaná hasičská zbrojnice, tu naleznete na náměstí na proti škole v ul. Karolíny Světlé. Pro účely Sboru doprovoných hasičů a Jednotky požární ochrany obce byli pořízeny 3 automobily: Cisternová automobilová stříkačka na podvozku Tatra, Dopravní automobil Ford Transit a osobní automobil Škoda Fabia. Na jaře roku 2013 došlo k obměně vozového parku. Dopravní automobil Avia byl již 30let starý, ale i přes naše veškeré úsilí nám dosloužil. Proto byl zakoupen Ford Transit a jeho část byla přestavěna pro hasičské účely. K další obměně vozového parku došlo v roce 2017, kdy byl převeden od městské policie osobní automobil Škoda Fabia jako náhrada dosluhující Škodu Felicii. Rok na to byla nahrazena LIAZka novou Tatrou CAS 30.