Letní sportovní pobyt

středa 25.7.2018

Dnes ráno, když do táborů dorazily děti, jsme se sešli u vlajky OH a rozdělili jsme se do 7 družstev. Družstva pak celé dopoledne i část odpoledne pracovali na své týmové vlajce a dresech. Pak nás čekal oběd, nám obědy vaří Jarda a pomáhá mu v kuchyni Péťa se Šárkou. Naši spolutáborníci SDH Budiměřice a SDH Hořátev jezdí na oběd pryč. V odpoledních hodinách přijeli drážní hasiči z Nymburka a ukázali nám spoustu zajímavých věcí, ale děti nejvíce pobavil jeden ochotný hasič, který po přemluvení předvedl žábu. Potom přijel paraolympionyk pan Roman Musil a ten nám vyprávěl o svých úspěších v paraolympiádách a nakonec nám zapálil olympijský oheň. Večer po setmění jsme si zaběhli noční závod požárnické všestrannosti. První den jsme si moc užili, našli si i nové kamarády z jiných sborů a moc se těšíme na zítřek.